Kalendarz zawodów

Termin Miejsce Nazwa zawodów Dyscyplina
Propozycje
12.11 - 13.11 Barłomino ZRiT A
26.11 - 27.11 Barłomino ZRiT B
02.12 - 04.12 Sopot ZO DiM B
03.12 - 04.12 Barłomino ZRiT A
10.12 - 11.12 Sopot ZRiT B
07.01 - 07.01 Barłomino ZRiT B
14.01 - 15.01 Sopot ZRiT B
27.01 - 29.01 Sopot HZO DiM - el CSIO YS B
02.02 - 05.02 Sopot Cavaliada B
11.02 - 12.02 Barłomino Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZR A
18.02 - 19.02 Sopot Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZR B
25.02 - 26.02 Sopot ZRiT B
04.03 - 05.03 Barłomino Halowe Mistrzostwa Polski Północnej, ZR B
04.03 - 05.03 Sopot ZRiT A
18.03 - 19.03 Sopot ZRiT B
30.03 - 02.04 Sopot HMP/HPP DiM B
15.04 - 16.04 Sopot ZRiT B
21.04 - 23.04 Barłomino DiM B
27.04 - 30.04 Sopot CCI 4* C
04.05 - 07.05 Sopot CCI 4* C
06.05 - 07.05 Kwieki ZRiT A
12.05 - 14.05 Kwieki ZO DiM - el. CSIO YS B
20.05 - 21.05 Barłomino ZRiT B
20.05 - 21.05 Sopot ZRiT B
26.05 - 28.05 Kwieki CDN , ZR, el.MPMK A
28.05 - 28.05 Sztumskie Pole ZRiT B
03.06 - 04.06 Kwidzyn Mistrzostwa Polski Północnej Amazonek, ZRiT B
03.06 - 04.06 Kwieki CNC** C
03.06 - 04.06 Barłomino ZRiT B
04.06 - 04.06 Kwieki ZT B
09.06 - 11.06 Kwieki Mistrzostwa Polski Północnej , ZRiT B
15.06 - 18.06 Sopot CSIO 5* B
17.06 - 18.06 Nowęcin ZRiT B
22.06 - 25.06 Sopot CDI 3* A
25.06 - 25.06 Barłomino ZT B
07.07 - 09.07 Barłomino ZO A
15.07 - 16.07 Kwieki CNC** C
16.07 - 16.07 Kwieki ZT B
27.07 - 30.07 Sopot ZO DiM B
05.08 - 06.08 Barłomino ZRiT B
15.08 - 15.08 Przechlewo ZT B
19.08 - 20.08 Kwieki Mistrzostwa Polski Północnej , CNC** C
20.08 - 20.08 Kwieki ZT B
26.08 - 27.08 Barłomino ZRiT B
26.08 - 27.08 Nieżywięć Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZRiT D
01.09 - 03.09 Kwieki Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZR A
08.09 - 10.09 Kwieki ZO DiM B
09.09 - 09.09 Sztumskie Pole ZT B
16.09 - 17.09 Barłomino ZRiT B
22.09 - 24.09 Sopot Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZR B
30.09 - 01.10 Kwieki Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, CNC** C
01.10 - 01.10 Kwieki ZT B
07.10 - 08.10 Barłomino ZRiT B
14.10 - 15.10 Sopot ZRiT B
28.10 - 29.10 Sopot ZRiT B
04.11 - 05.11 Barłomino ZRiT B
11.11 - 12.11 Sopot ZRiT B
25.11 - 26.11 Sopot ZRiT A
02.12 - 03.12 Sopot ZRiT B
09.12 - 10.12 Barłomino Halowe Mistrzostwa Polski Północnej, ZR A
15.12 - 17.12 Sopot ZO DiM B