06.01 - 07.01.2024 |
Barłomino |
HZT |
B |
|
13.01 - 14.01.2024 |
Sopot |
JO V (HZRiT) |
B |
|
26.01 - 28.01.2024 |
Sopot |
HZO DiM 1* |
B |
|
31.01 - 04.02.2024 |
Sopot - Ergo Arena |
Cavaliada, CSI2*, CSIAm |
B |
|
01.02 - 04.02.2024 |
Sopot - Ergo Arena |
Cavaliada, CDN |
A |
|
02.02 - 04.02.2024 |
Sopot - Ergo Arena |
Cavaliada, CNC |
C |
|
10.02 - 11.02.2024 |
Sopot |
JO VI (HZRiT) |
B |
|
11.02 - 11.02.2024 |
Niestępowo |
HZRiT |
A |
|
16.02 - 18.02.2024 |
Sopot |
HMPom |
B |
|
24.02 - 25.02.2024 |
Barłomino |
HZRiT |
A |
|
25.02.2024 |
Niestępowo |
HZRiT |
B |
|
02.03 - 03.03.2024 |
Sopot |
JO VII (HZRiT) |
B |
|
04.03 - 07.04.2024 |
Sopot |
Finał JO (ZriT) |
B |
|
16.03 - 17.03.2024 |
Sopot |
HMP |
B |
|
23.03 - 24.03.2024 |
Barłomino |
HZT |
B |
|
04.04 - 07.04.2024 |
Sopot |
Finał JO (ZriT) |
B |
|
14.04 - 14.04.2024 |
Niestępowo |
ZriT |
B |
|
21.04.2024 |
Runowo |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
25.04 - 28.04.2024 |
Sopot |
Cci-2,3,4*S,3*L, CNC-90, 100,1* |
C |
|
27.04 - 28.04.2024 |
Barłomino |
ZriT |
B |
|
27.04 - 28.04.2024 |
Kwieki |
ZriT |
A |
|
27.04.2024 |
Nieżywięć |
ZT |
B |
|
02.05 - 05.05.2024 |
Sopot |
CNC1*, CNC-100, CNC-90 |
C |
|
02.05 - 05.05.2024 |
Sopot |
CCI2*-L, CCI2*-S, CCI3*-S CCI4*-L, CCI4*-S, CCIP2*-L |
C |
|
03.05 - 05.05.2024 |
Barłomino |
ZriT |
A |
|
03.05 - 05.05.2024 |
Kwieki |
ZriT |
B |
|
05.05.2024 |
Runowo |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
10.05 - 12.05.2024 |
Barłomino |
ZO DiM |
B |
|
18.05 - 19.05.2024 |
Hipodrom Sopot |
Majówka z Sopockim Klubem Jeździeckim |
B |
|
19.05.2024 |
Sztumskie Pole |
ZT |
B |
|
19.05.2024 |
Strzelinko |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
25.05.2024 |
Niestępowo |
ZRiT |
A |
|
25.05 - 26.05.2024 |
Kwidzyn |
Mistrzostwa Polski Północnej Amazonek ZriT |
B |
|
26.05.2024 |
Kolano |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
31.05 - 02.06.2024 |
Kwieki |
ZO |
A |
|
01.06 - 02.06.2024 |
Starogard Gdański |
Memoriał Jerzego Jaremkiewicza ZRiT |
B |
|
02.06 - 02.06.2024 |
Nowęcin |
ZRiT B |
A |
|
08.06 - 09.06.2024 |
Barłomino |
ZRiT |
B |
|
09.06.2024 |
Nieżywięć |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
13.06 - 16.06.2024 |
Sopot Hipodrom |
CSI1*, CSIO4* |
B |
|
15.06 - 16.06.2024 |
Kwieki |
CNC1*, CNC-100, CNC2*, CNC-70, CNC-90 |
C |
|
16.06.2024 |
Niestępowo |
ZRiT |
B |
|
20.06 - 23.06.2024 |
Sopot |
MPJ, MPS |
Paraujeżdżenie |
|
20.06 - 23.06.2024 |
Sopot |
CPEDI2*, CPEDI3* |
Paraujeżdżenie |
|
20.06 - 23.06.2024 |
Sopot |
CDI1*, CDI3*, CDICh, CDIJ, CDIP, CDIU25, CDIY, CDIYH |
A |
|
22.06 - 23.06.2024 |
Barłomino |
ZT |
A |
|
22.06 - 23.06.2024 |
Barłomino |
ZT |
B |
|
23.06.2024 |
Rumia |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
23.06.2024 |
Rumia |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
05.07 - 07.07.2024 |
Barłomino |
ZO, ZR, Mpom |
A |
|
06.07 - 07.07.2024 |
Kwieki |
CNC1*, CNC-100, CNC2*, CNC-70, CNC-90 |
C |
|
06.07.2024 |
Goszyn |
ZT |
B |
|
07.07.2024 |
Barnowo |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
20.07 - 21.07.2024 |
Barłomino |
ZRiT |
B |
|
21.07.2024 |
Lotyń |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
27.07 - 28.07.2024 |
Nieżywieć |
Mistrzostwa Pomorza w zaprzęgach jedno konnych i parokonnych |
D |
|
02.08 - 04.08.2024 |
Sopot Hipodrom |
ZO DiM |
B |
|
10.08 - 11.08.2024 |
Barłomino |
ZT |
A |
|
10.08 - 11.08.2024 |
Barłomino |
ZT |
B |
|
11.08.2024 |
Kwidzyn |
ZT -Baltic Cup |
B |
|
15.08.2024 |
Przechlewo |
ZT |
B |
|
17.08 - 18.08.2024 |
Kwieki |
ZriT |
A |
|
18.08.2024 |
Przywidz |
ZT - Baltic Cup |
B |
|
24.08 - 25.08.2024 |
Barłomino |
ZRiT |
B |
|
24.08 - 25.08.2024 |
Niestępowo |
ZK + ZT |
C |
|
31.08.2024 |
Rumia |
ZT - Puchar LZS |
B |
|
31.08 - 01.09.2024 |
Kwieki |
ZRiT |
B |
|
06.09 - 08.09.2024 |
Barłomino |
ZO DiM |
B |
|
07.09 - 08.09.2024 |
Kwieki |
CNC1*, CNC-100, CNC2*, CNC-70, CNC-90 |
C |
|
07.09.2024 |
Niestępowo |
ZT - Baltic Cup Finał |
B |
|
08.09.2024 |
Goszyn |
ZT |
B |
|
08.09.2024 |
Niestępowo |
ZriT |
A |
|
13.09 - 15.09.2024 |
Sopot |
Mpom |
B |
|
20.09 - 22.09.2024 |
Barłomino |
ZO+ZR MP-K, MPMŁD-DK |
A |
|
20.09 - 22.09.2024 |
Kwieki |
ZO DiM |
B |
|
22.09.2024 |
Sztumskie Pole |
ZT |
B |
|
28.09 - 29.09.2024 |
Kwieki |
ZO + Mpom |
C |
|
05.10 - 06.10.2024 |
Barłomino |
ZriT |
B |
|
12.10 - 13.10.2024 |
Sopot |
JO 1 (ZriT) |
B |
|
26.10 - 27.10.2024 |
Sopot |
JO 2 (ZriT) |
B |
|
09.11 - 10.11.2024 |
Sopot |
JO 3 (ZRiT) |
B |
|
16.11 - 17.11.2024 |
Barłomino |
ZT |
B |
|
30.11 - 01.12.2024 |
Sopot |
JO 4 (ZriT) |
B |
|
07.12 - 08.12.2024 |
Barłomino |
ZRiT |
A |
|
08.12.2024 |
Niestępowo |
ZriT |
B |
|
13.12 - 15.12.2024 |
Sopot |
HZO DiM |
B |
|