Kalendarz zawodów

Termin Miejsce Nazwa zawodów Dyscyplina
Propozycje
12.11 - 13.11 Barłomino ZRiT A
02.10 - 03.10 Kwieki Mistrzostwa Pomorza , ZR B
16.10 - 17.10 Barłomino ZRiT A
06.11 - 07.11 Sopot HZR B
20.11 - 21.11 Sopot HZR B
27.11 - 28.11 Barłomino HZRiT B
04.12 - 05.12 Sopot HZR B
10.12 - 12.12 Sopot ZO DiM, ZR B
08.01 - 09.01 Barłomino ZRiT B
15.01 - 16.01 Sopot ZRiT B
28.01 - 30.01 Sopot ZO DiM, ZR B
04.02 - 06.02 Barłomino Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZR A
12.02 - 13.02 Sopot ZRiT B
25.02 - 27.02 Sopot Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, ZR B
12.03 - 13.03 Sopot ZRiT B
19.03 - 20.03 Barłomino ZRiT B
26.03 - 27.03 Sopot ZRiT B
02.04 - 02.04 Nieżywięć Pomeranian Jumping Show B
06.04 - 10.04 Sopot HPP DiM B
23.04 - 24.04 Barłomino ZRiT B
28.04 - 01.05 Sopot CCI 4* C
29.04 - 01.05 Kwieki ZO DiM, ZR B
30.04 - 02.05 Barłomino ZRiT A
05.05 - 08.05 Sopot CCI 4* C
07.05 - 07.05 Nowęcin Pomeranian Jumping Show B
13.05 - 15.05 Barłomino ZO DiM B
21.05 - 22.05 Kwieki ZRiT A
21.05 - 22.05 Sopot ZR B
21.05 - 21.05 Funka Pomeranian Jumping Show B
03.06 - 05.06 Kwieki CDN ,el. OOM, ZR, el.MPMK A
04.06 - 05.06 Barłomino ZRiT B
05.06 - 05.06 Sztumskie Pole ZT B
09.06 - 12.06 Sopot CSIO 5* B
11.06 - 12.06 Kwieki CNC** , el. OOM C
16.06 - 19.06 Sopot MPK, MP Paraujeżdżenia, HZO A
17.06 - 17.06 Kwieki parkur otwarty B
18.06 - 19.06 Kwieki el OOM, ZRiT B
25.06 - 25.06 Przywidz Pomeranian Jumping Show B
26.06 - 26.06 Lotyń Pomeranian Jumping Show B
01.07 - 03.07 Barłomino DiM, ZR B
01.07 - 03.07 Kwieki ZRiT A
09.07 - 10.07 Kwieki Mistrzostwa Polski Północnej , CNC** C
09.07 - 09.07 Barnowo Pomeranian Jumping Show B
23.07 - 23.07 Struga Pomeranian Jumping Show B
29.07 - 31.07 Barłomino ZRiT B
13.08 - 14.08 Kwieki Mistrzostwa Pomorza ,CNC** C
13.08 - 13.08 Goszyn Pomeranian Jumping Show B
14.08 - 14.08 Przechlewo Pomeranian Jumping Show B
19.08 - 21.08 Barłomino ZRiT B
19.08 - 21.08 Kwieki ZRiT A
27.08 - 28.08 Kwidzyn Mistrzostwa Polski Północnej Amazonek, ZRiT B
01.09 - 04.09 Sopot CCI 4* C
03.09 - 04.09 Barłomino ZRiT B
10.09 - 10.09 Kolano Pomeranian Jumping Show B
11.09 - 11.09 Dziemiany Pomeranian Jumping Show B
16.09 - 18.09 Kwieki ZO DiM, ZR B
23.09 - 25.09 Sopot Mistrzostwa Pomorza , ZR B
24.09 - 24.09 Starogard Gdański Pomeranian Jumping Show B
01.10 - 02.10 Barłomino ZRiT B
01.10 - 01.10 Sztumskie Pole ZT B
08.10 - 09.10 Sopot ZRiT B
29.10 - 30.10 Sopot ZRiT B
12.11 - 13.11 Barłomino ZRiT A
12.11 - 13.11 Sopot ZRiT B
02.12 - 04.12 Sopot ZO DiM B
03.12 - 04.12 Barłomino ZRiT B
10.12 - 11.12 Sopot ZRiT B
27.01 - 29.01 Sopot HZO DiM B
02.02 - 05.02 Sopot Cavaliada B
30.03 - 02.04 Sopot HMP/HPP DiM B
27.04 - 30.04 Sopot CCI 2* C
04.05 - 07.05 Sopot CCI 2* C
06.05 - 07.05 Kwieki ZRiT A
12.05 - 14.05 Kwieki ZO DiM B
21.05 - 21.05 Dziemiany ZT B
26.05 - 28.05 Kwieki CDN , ZR, el.MPMK A
03.06 - 04.06 Kwieki CNC** C
04.06 - 04.06 Kwieki ZT B
09.06 - 11.06 Kwieki ZR B
15.06 - 18.06 Sopot CSIO 5* B
22.06 - 25.06 Sopot CDI 3* A
15.07 - 16.07 Kwieki CNC** C
16.07 - 16.07 Kwieki ZT B
04.08 - 06.08 Sopot ZO DiM B
19.08 - 20.08 Kwieki CNC** C
20.08 - 20.08 Kwieki ZT B
01.09 - 03.09 Kwieki ZR A
08.09 - 10.09 Kwieki ZO DiM B
24.09 - 24.09 Dziemiany ZT B
30.09 - 01.10 Kwieki CNC** C
01.10 - 01.10 Kwieki ZT B