Zarząd Pomorskiego Związku Jeździeckiego serdecznie zaprasza wszystkich trenerów zainteresowanych prowadzeniem szkoleń dla młodzieżowej kadry Pomorza w 2019 roku, w ramach wszystkich trzech dyscyplin jeździeckich (ujeżdżenie, skoki, WKKW) do składania swoich ofert na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 10 stycznia 2019 roku.

Wymagania dla trenerów:

- uprawnienia minimum instruktora sportu,

- minimum 5 letnie doświadczenie trenerskie,

- posiadanie w karierze co najmniej 2 wychowanków doprowadzonych do poziomu Mistrzostw Polski w dyscyplinie w ramach, której składana jest aplikacja,

- co najmniej 1 medal Mistrzostw Polski lub Pucharów Polski w kategoriach młodzieżowych,

- posiadanie polisy ubezpieczeniowej OC,

Oferty powinny zawierać zwięzły opis doświadczenia trenerskiego wraz z opisem osiągnięć, jak również powinny zawierać propozycję cenową za godzinę pracy trenera przy założeniu prowadzenia do 10 szkoleń w dyscyplinie ujeżdżenia, do 10 szkoleń w dyscyplinie skoków, do 3 szkoleń w dyscyplinie WKKW w 2019 roku w wybranych ośrodkach jeździeckich na terenie województwa pomorskiego.

Zarząd informuje, iż trenerzy zostaną wyłonieni na podstawie złożonej oferty cenowej oraz udokumentowanego doświadczenia trenerskiego dla każdej z dyscyplin osobno.