Serdecznie zapraszamy kluby i ośrodki do składania ofert do organizacji szkoleń organizowanych przez Pomorski Związek Jeździecki w nadchodzącym roku, poniżej kryteria, jakimi będzie się posługiwał Zarząd przy wyborze.

Zarząd Pomorskiego Związku Jeździeckiego serdecznie zaprasza ośrodki zlokalizowane na terenie naszego województwa do składania ofert na organizację szkoleń dla zawodników kadry Pomorza w dyscyplinie ujeżdżenia, skoków i WKKW oraz szkoleń instruktorskich w 2019 roku.

Wymagania dla ośrodków:
- posiadanie niezbędnej infrastruktury dla organizacji szkoleń jeździeckich w dyscyplinie ujeżdżenia, skoków bądź WKKW, w tym plac do jazdy z podłożem piaszczystym, kryta ujeżdżalnia, boksy dla koni oraz możliwość zakwaterowania i wyżywienia uczestników w liczbie 20 osób jednocześnie. Ośrodki składające ofertę na organizację szkoleń w dyscyplinie ujeżdżenia muszą posiadać czworobok, w dyscyplinie skoków kompletny parkur, w dyscyplinie WKKW - cross.
- możliwość zorganizowania conamniej 1 szkolenia w danej dyscyplinie, obejmującego 2 dni szkoleniowe przy stworzeniu warunków wyłączności użytkowania placu/hali przez uczestników szkolenia i przyjęciu koni uczestników.

Spełnienie powyższych wymagań będzie rozpatrywane przez Zarząd Pomorskiego Związku jeździeckiego w kategorii spełnia/nie spełnia. Ośrodki nie spełniające dostatecznych wymogów infrastrukturalnych nie podlegają dalszej ocenie.

Kryteria oceny:
1) Najwyżej punktowane będą ośrodki, z których działaniem związana jest działalność klubów jeździeckich posiadających najwięcej kadrowiczów na rok 2019, co podyktowane jest chęcią minimalizowania kosztów po stronie uczestników szkolenia związanych z kosztem transportu koni, wynajmu boksów itp.
Posiadanie min. 4 zawodników w kadrze - 4 punkty,
Posiadanie min. 3 zawodników w kadrze - 3 punkty,
Posiadanie min. 2 zawodników w kadrze - 2 punkty,
Posiadanie min. 1 zawodnika w kadrze - 1 punkt.
2) Cena za dobę w rozbiciu na:
- Boks z pierwszą słomą,
- Nocleg,
- Wyżywienie,
- Użytkowanie hali bądź placu treningowego przez 8-10 godzin i sali wykładowej 4-6 godzin.
Cena najniższa - 4 punkty, każda następna malejąco -0,5 pkt.

Oferta cenowa powinna uwzględniać, że każde ze szkoleń będzie liczyć od 6 do 20 uczestników.

Zarząd dopuszcza wybór kilku oferentów, z którymi podejmie rozmowy negocjacyjne w celu wyboru ofert.

Zarząd planuje organizację do 10 szkoleń w dyscyplinie ujeżdżenia, do 10 szkoleń w dyscyplinie skoków , do 3 szkoleń w dyscyplinie WKKW oraz do 2 szkoleń instruktorskich. Oferent zobowiązany jest wskazać w ofercie jakiej liczby szkoleń dotyczy oferta, wskazując minimalną liczbę szkoleń i maksymalną liczbę szkoleń, jaką jest w stanie zorganizować.

Oferty prosimy składać mailowo na adres Związku - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w terminie do 10 stycznia 2019 roku.