Zarząd Pomorskiego Związku Jeździeckiego serdecznie zaprasza wszystkich trenerów zainteresowanych prowadzeniem szkoleń dla młodzieżowej kadry Pomorza w 2022 roku w ramach trzech dyscyplin jeździeckich (ujeżdżenie, skoki, WKKW) oraz kursów instruktorskich organizowanych przez PomZJ i PZJ do składania swoich ofert na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 30 grudnia 2021 roku.

Wymagania dla trenerów:

- uprawnienia minimum instruktora sportu,

- minimum 5 letnie doświadczenie trenerskie,

- posiadanie w karierze co najmniej 2 wychowanków doprowadzonych do poziomu Mistrzostw Polski w dyscyplinie w ramach, której składana jest aplikacja, lub

- co najmniej 1 medal Mistrzostw Polski lub Pucharów Polski w kategoriach młodzieżowych,

- w przypadku kursów instruktorskich uprawnienia trenera – wykładowcy PZJ

- posiadanie polisy ubezpieczeniowej OC,

Oferty powinny zawierać zwięzły opis doświadczenia trenerskiego wraz z opisem osiągnięć, jak również powinny zawierać propozycję cenową za godzinę pracy trenera przy założeniu prowadzenia do 10 szkoleń w dyscyplinie ujeżdżenia, do 10 szkoleń w dyscyplinie skoków, do 3 szkoleń w dyscyplinie WKKW w 2022 roku w wybranych ośrodkach jeździeckich na terenie województwa pomorskiego.

Zarząd informuje, iż trenerzy zostaną wyłonieni na podstawie złożonej oferty cenowej oraz udokumentowanego doświadczenia trenerskiego dla każdej z dyscyplin osobno.