Listopad  jest miesiącem, w którym zarząd PomZJ tradycyjnie powołuje kadrę wojewódzką. Kryteriami powołań w mijającym roku było reprezentowanie PomZJ na finałach Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej lub złote medale w Mistrzostwach Polski Północnej lub Mistrzostwach Województwa Pomorskiego.
Serdecznie zapraszamy kadrowiczów wraz z trenerami, rodzicami i sponsorami na uroczyste wręczenie powołań, które odbędzie się w środę 24 listopada 17.00 bieżącego roku, w sali konferencyjnej Ośrodka Zielona Brama Przywidz.
Z dumą prezentujemy Kadrę Województwa:
Kadra
ujeżdżenie
Młodzik
1 Tola Warzkiewicz - SKJ Sopot
2 Lena Kobylska – KJ Pegaz Reda
3 Natalia Wachowska - JKS Niestępowo
4 Lena Olejniczak - KJ Pegaz Reda
Junior Młodszy
1 Wiktoria Celińska - Spodar -KJ Pegaz Reda
2 Zuzana Kunkel - KJ Pegaz Reda
3 Aniela Dlouchy - KJ Pegaz Reda
4 Antonina Krzyzak – Majestic Horse
5 Paulnia Dejk - KJ Pegaz Reda
6 Estera Stosik - KJ Pegaz Reda
7 Zuzanna Merecka – KJ Pegaz Reda
Junior
1 Natalia Plata- BPK
2 Klaudia Hałeła – KJ Arpav
3 Nadia Pasylk – KJ Pegaz Reda
Młody Jeździec
1 Oliwia Miotke - KJ Pegaz Reda
Senior
1 Aleksandra Lesner - KJ Pegaz Reda
2 Agnieszka Domagała - Pomorska Liga Jeździecka
3 Anna Skrzszewska - Walter- AS Dream
Skoki
Młodzik
1 Tola Warzkiewicz - SKJ Sopot
2 Milena Rąbca – JKS Niestępowo
3 Zofia Pakur - SKJ Sopot
4 Zuzanna Okroy - KJ u Rychertów
5 Nela Dampc - JKS Barłomino
6 Julia Nazarewicz – JKS Barłomino
7 Nadia Buczkowska - JKS Niestępowo
8 Jula Karolak - SKJ Sopot
Junior Młodszy
1 Antonina Pakur - SKJ Sopot
2 Paulina Pellowska - JKS Barłomino
3 Lena Gabriel – Nadwiślanin Kwidzyn
4Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot
5 Zuzanna Gawęda - SKJ Sopot
6 Zuzanana Niziołek - SKJ Sopot
7 Martyna Dubieniecka - SKJ Sopot
8 Maggie Misztal - SKJ Sopot
9Natalie Buzar - KJ Pegaz Reda
10 Przemysław Pająk JKS Barłomino
11 Maja Szukalska - SKJ Sopot
12 Amela Depta – Pomorska Liga Jeździecka
13 Zuzanna Becker - JKS Barłomino
14 Zuzanna Czub – JKS Niestępowo
15 Wiktoria Kamińska - SKJ Sopot
16 Maria Padalak - SKJ Sopot
17 Lena Falkiewicz Otominski KJ Tabun
Junior
1 Iga Biegalaska - SKJ Sopot
2 Juliana Wojtal - SKJ Sopot
3 Zuzanna Sterczyńska - SKJ Sopot
4 Marcelina Klasa - KJ La Scalla
5 Barbara Kościerska Lesnka podkowa Damaszka
Senior
1 Dawid Kubiak - Sobieski Junping Team
2 Weronika Wilska-Czarnecka - SKJ Sopot
3 Adam Nicpoń – JKS Barłomino
4 Justyna Kopko – KJ Olsza
5 Jacek Zagor - Nadwiślanin Kwidzyn
WKKW
Junior
1 Jacek Rajnert- KSPSK
2 Diego Pieniaszek – KJ Grek
3 Iga Szostak - KJ Polonez
4 Zofia Polanek - Coval Pogorze
Senior
1 Mateusz Kiempa - Coval Pogorze
2 Kamil Rajnert - KSPSK Kwieki