Zarząd Pomorskiego Związku Jeździeckiego serdecznie zaprasza organizatorów zawodów zlokalizowanych na terenie naszego województwa (w wypadku el OOM-B ofertę składają ośrodki z województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego gdyż na ich terenie eliminacje planujemy) do składania ofert na organizację n/w imprez:
Eliminacji OOM w dyscyplinach ABC zgodnie z regulaminem OOM
Mistrzostwa Pomorza i Polski Północnej we wszystkich dyscyplinach
Wymagania dla ośrodków:
1) posiadanie niezbędnej infrastruktury dla organizacji Mistrzostw Pomorza w skokach w tym plac zewnętrzny z podłożem kwarcowym o wymiarach min. 30 x 70 metrów,
2) posiadanie zadaszonej trybuny dla publiczności,
3) zapewnienie noclegów i gastronomii w akceptowalnych cenach na miejscu,
4) możliwość zapewnienia boksów dla wszystkich koni zgłoszonych,
5) rozegranie Mistrzostw Pomorza według regulaminu rozgrywania Mistrzostw Pomorza i według wzoru propozycji ustalonych przez Zarząd,
6) zapewnienie miejsca na powierzchnię reklamową oraz stoisko dla Związku i dla sponsorów Związku według zasad wypracowanych wspólnie z Zarządem zgodnie z umową marketingową,
7) Podpisana umowa marketingowa z PomZJ
Spełnienie wymagań wskazanych w pkt. 1 i 2 będzie rozpatrywane przez Zarząd Pomorskiego Związku jeździeckiego w kategorii spełnia/nie spełnia. Ośrodki niespełniające dostatecznych wymogów infrastrukturalnych nie podlegają dalszej ocenie.
Oferty ośrodków powinny zawierać pełne propozycję zawodów dodatkowo w propozycjach eliminacji OOM należy podać koszt pokoju dwu i jedno – osobowego jaki organizator zobowiązuje się zabezpieczyć uczestnikom eliminacji.
Kryterium oceny ofert stanowić będą warunki infrastrukturalne, jak również propozycja cenowa organizatora, wysokość ufundowanych nagród.
W budżecie należy uwzględnić, że Halowe Puchary Pomorza, Mistrzostwa Pomorza i Polski Północnej uzyskają wsparcie finansowe lub rzeczowe o wartości 2500– 5000 zł, które w całości musi być przeznaczona na nagrody dla uczestników Mistrzostw.
Oferty należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 30 grudnia 2020 roku.