Zarząd Pomorskiego Związku Jeździeckiego serdecznie zaprasza wszystkich trenerów zainteresowanych prowadzeniem szkoleń dla młodzieżowej kadry Pomorza w 2021 roku w ramach trzech dyscyplin jeździeckich (ujeżdżenie, skoki, WKKW) do składania swoich ofert na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 30 grudnia 2020 roku.
Wymagania dla trenerów:
- uprawnienia minimum instruktora sportu,
- minimum 5 letnie doświadczenie trenerskie,
- posiadanie w karierze co najmniej 2 wychowanków doprowadzonych do poziomu Mistrzostw Polski w dyscyplinie w ramach, której składana jest aplikacja,
- co najmniej 1 medal Mistrzostw Polski lub Pucharów Polski w kategoriach młodzieżowych,
- posiadanie polisy ubezpieczeniowej OC,
Oferty powinny zawierać zwięzły opis doświadczenia trenerskiego wraz z opisem osiągnięć, jak również powinny zawierać propozycję cenową za godzinę pracy trenera przy założeniu prowadzenia do 10 szkoleń w dyscyplinie ujeżdżenia, do 10 szkoleń w dyscyplinie skoków, do 3 szkoleń w dyscyplinie WKKW w 2021 roku w wybranych ośrodkach jeździeckich na terenie województwa pomorskiego.
Zarząd informuje, iż trenerzy zostaną wyłonieni na podstawie złożonej oferty cenowej oraz udokumentowanego doświadczenia trenerskiego dla każdej z dyscyplin osobno.