BM Horse - Stable Equipment - partner PomZJ

Z dumą i satysfakcją informujemy, że wiodący na rynku producent sprzętu jeździeckiego - firma BM Horse nawiązała bliską współpracę z naszym związkiem.

Firmy BM Horse na naszym terenie przedstawiać nie trzeba; wszyscy znamy jej produkty z powodzeniem pracujące w większości sportowych ośrodków województwa pomorskiego, pokazowy ośrodek jeździecki w Tągowiu firmy BM Horse, w którym organizowane są najbardziej prestiżowe zawody ujeżdżeniowe w Polsce Północnej BM Horse Dressage Festival, stanowi inspirację dla projektantów i architektów. Natomiast zawodniczka numer jeden klubu BM Horse Dressage Team - Maja Baranowska jest źródłem dumy wszystkich miłośników ujeżdżenia z naszego regionu.

Pierwszym efektem partnerstwa firmy BM Horse z Pomorskim Związkiem Jeździeckim będzie nagroda dla zwycięzcy w Halowych Mistrzostwach Województwa w Ujeżdżeniu, które rozegrane zostaną za trzy tygodnie w Stajnia Barłomino. Nagrodę będzie stanowić paka jeździecka wartości pięciu tysięcy złotych i zdobędzie ją najlepszy senior naszego województwa.

Jak powiedział Piotr Krzyżanowski twórca strategii marketingowej naszego związku "ważne jest aby partnerami związku byli najlepsi przedstawiciele około jeździeckiego biznesu gdyż gwarantem długiej i dobrej współpracy jest wspólna dla wszystkich stron płaszczyzna działania". Jak na razie te słowa znajdują potwierdzenie w praktyce, oby tak dalej - panie Piotrze gratulujemy koncepcji!

Dziękując właścicielce firmy BM Horse Pani Anna Tyrkiel-Baranowska życzymy jednocześnie powodzenia w tegorocznych startach - będziemy trzymać kciuki!