Na wniosek osób prowadzących ośrodki i szkółki jeździeckie trener koordynator PomZJ Łukasz Lesner opracował i przedstawił zarządowi do akceptacji koncepcję funkcjonowania i regulaminy Ośrodków Szkoleniowych naszego związku.
Przyjęta w ubiegłym tygodniu do realizacji idea zakłada większy niż do tej pory udział związku w popularyzacji profesjonalnej nauki jazdy konnej w szkółkach i ośrodkach jeździeckich, które spełniają bardzo wysokie standardy związku i zechcą przystąpić do procesu akredytacji. Związek będzie wysoko pozycjonować na rynku jeździeckim akredytowane podmioty prowadzące szkolenie na poziomie podstawowym oraz sportowym, a także te które szkolą na obu tych poziomach.
Na rzecz tych ośrodków przewidziana jest szeroko zakrojona akcja promocyjna mająca na celu pozytywne wyróżnienie ich na tle konkurencji polegająca m in. na:
– wyposażeniu ośrodków w tablice informacyjne z logiem i nazwą związku,
– stałą promocji na stronie internetowej i fb,
– promocji w materiałach wydawanych przez związek,
– informacji o ośrodkach i szkołach podawaną przez spikerów na ZR,
– obecności na ZR banerów reklamowych propagujących szkolenie w ośrodkach akredytowanych.

Zainteresowanych właścicieli bądź osoby decyzyjne prosimy o składanie wniosków na adres mailowy związku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik: Regulamin Ośrodków Akredytowanych przyjętych uchwałą z dnia 12 lutego 2019 roku