Personalia
Łukasz Lesner
Prezes Zarządu
+48500080289
lukasz.lesner@wp.pl
Łukasz Walter
V-ce Prezes Zarządu
+48501672784
walter@kancelariawalter.pl
Kamila Kotarska
Skarbnik
+48787164955
biuro@stajniatarant.pl
Stanisław Iskierko
Członek Zarządu
+48603615323
sparkhorse@op.pl
Piotr Krzyżanowski
Członek Zarządu
+48501783888
piotr_krzyzanowski@poczta.neostrada.pl
Joanna Michalec-Kamyk
Członek Zarządu
+48791548669
michalec.joanna@gmail.com
Józef Zagor
Członek Zarządu
+48603441163
stado13@wp.pl
Jan Jurkiewicz
Przewodniczący komisji
Dariusz Bednarz
Członek komisji
Dagmara Wilczewska
Członek komisji
Łukasz Walter
Ujeżdżenie
+48501672784
walter@kancelariawalter.pl
Patrycja Sosna
Małgorzata Chajęcka
Paulina Tomaszewska
Sekretarz kolegium sędziowskiego
Daria Stolttman
Specjalista ds. administracyjnych (odznaki jeździeckie)
+48667876656
kontakt@pomzj.pl
Zofia Górska
Sekretarz Pomorskiego Związku Jeździeckiego, specjalista ds. licencji
+48516163393
kapitolgorski@gmail.com
Jolanta Szydłowska
Pełnomocnik Pomorskiego Związku Jeździeckiego ds. etyki i przeciwdziałania nadużyciom i zjawiskom niepożądanym
jolanta.szydlowska@outlook.com
Marlena Gruca-Rucińska
Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Egzaminacyjnej
stajnia-equus.gruca@wp.pl
Bagdzion Katarzyna
B: 2, C: 3
Chajęcka Małgorzata
SK, ASJ, A: 2, B: 1, C: 1
Chrystowski Leszek
B: 2, C: 3
Daniluk Małgorzata
B: 3, C: 3
Florek Magdalena
B: 2, C: 3
Głuchowska Marta
ASJ, A: 1, B: P, C: 1
Górska Zofia
SK, ASJ, A: 1/I, B: P, C: 1
Gruca-Rucińska Marlena
A: 1/I, B: 3, C: 3
Iskierko Stanisław
SK, ASJ, ASK, B: 1, C: 3
Jagoda Joanna
B: 3
Jarzycka-Stefańska Agata
ASJ, A: 2, B: 1/I, C: 1/I
Jończyk Adam
ASJ, ASK
Koczurowska-Wawrzkiewicz Kaja
SK, ASJ, A: 3, B: 2, C: 3
Kozłowski Henryk
B: 3
Lewandowska-Bachoń Laura
B: 3
Lorkowski Andrzej
ASJ, A: 2, B: 1, C: 2
Łyczkowska Hanna
B: P, C: P
Matyjek-Macholla Joanna
B: 3, C: 3
Niecko Krzysztof
B: P/I
Oberda Aleksandra
A: 3, B: 2, C: 3
Orzoł Dariusz
B: 1/I, C: 1
Pacyński Marcin
A: 3, B: 2
Pawłowska Małgorzata
A: 1/I
Rafalak Krzysztof
SK, ASJ
Szumlas Sandra
A: 3, B: 2, C: 3
Walter Łukasz
A: 1, B: 3
Wróblewski Bogdan
B: 3
Zagor Helena
SK, ASJ
Zagor Józef
SK, ASJ
Pacyński Marcin
Sztandur Mikołaj
Twardowski Grzegorz
Weckwert Arkadiusz
Głuchowska Marta
Przewodnicząca WKE
Lesner Łukasz
Wojewódzki Koordynator Szkolenia
Górska Zofia
Gruca-Rucinska Marlena
Iskierko Stanisław
Jurkiewicz Jan
Koczurowska-Wawrzkiewicz Kaja
Kozłowski Henryk
Luranc-Iskierko Iwona
Łyczkowska Hanna
Ożga Jerzy
Podpora Anna
Podpora Marcin
Rąbca Agnieszka
Skrzeszewska-Walter Anna
Weckwert Arkadiusz
Wróblewski Bogdan
Zagor Helena
Zagor Józef
Chajęcki Grzegorz
gchajecki@poczta.onet.pl
Hinc-Taube Alina
hinctaube.vet@gmail.com
Olszewski Andrzej
andrzejek58@wp.pl
Wojciechowska Julia
gabinetkarate@wp.pl
Woźniak Anna
jayanna.wo@gmail.com